A Planet Budapest 2023 Fenntarthatósági Expón képviseltette magát a Széchenyi István Egyetem

2023. szeptember 27. - 2023. október 1. között került megrendezésre a "Planet Budapest 2023 Fenntarthatósági Expó és Élményprogram". A Planet Budapest Közép-Európa egyedülálló fenntarthatósági rendezvénye, amely a társadalom és a gazdaság széles rétegeit szólítja meg és hívja fel a figyelmet a fenntarthatósági fordulat fontosságára, valamint a klímaváltozás hatásaira.

A Planet Budapest 2023 nemzetközi szinten is kiemelkedő, a fenntarthatóság témáját újszerűen feldolgozó, a legújabb megoldásokat közérthetően bemutató rendezvény, amely szakmai, üzleti, közönség- és edukációs programokból áll.

A kiállítás programját konferencia gazdagította, ahol a fenntarthatóság témájában élenjáró szakemberek előadásait, kerekasztalbeszélgetéseket hallgathattak meg az érdeklődők, a hétvégi előadásokon pedig kézzelfogható megoldásokkal ismerkedhetett meg a nagyközönség.

Dr. habil. Kalocsai Renátó PhD, a Széchenyi István Egyetem Albert Kázmér Mosonmagyaróvári Kar, Vízgazdálkodási és Természeti Ökoszisztémák Tanszék tanszékvezetője és egyetemi docense a "Tudatosság növelése a fenntarthatóságban: Élelmiszerellátás és fenntarthatóság" elnevezésű kerekasztal-beszélgetésben képviselte az Egyetemet és a Kart.

IMG_5154.jpeg

Forrás: https://planetbudapest.hu/